KGU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KGU school. Manai galėsi ištverti? Mėgink laimę.
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kavinės vidus

Go down 
+9
Mia Star
Denis Praudž
Angel Black
Kate Winslet
Edward Cullen
Ashley Melisson Praudž
Oliveris Medis Praudž
Misa Amane
Daniella Clock
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Denis Praudž
Švilpynės septintakursė/sis
Švilpynės septintakursė/sis
Denis Praudž


Male Pranešimų skaičius : 857
Age : 31
Miestas : Londonas
Kraujas : Grynakraujis
Registration date : 2009-01-28

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:05 am

-Štai - šypteli.- tave puošia šypsena, o ne ašaros.
Atgal į viršų Go down
https://kgu15school.forumlt.com
Leia Theater
Švilpynės vadovas/ė
Švilpynės vadovas/ė
Leia Theater


Female Pranešimų skaičius : 1258
Age : 32
Miestas : Hmm.. Nori į svečius ? xD
Kraujas : Grynakraujis
Registration date : 2009-02-09

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:06 am

Rosali nusibraukia užsilikusias ašaras. Tada šypteli
- Žinau ((xD))
Atgal į viršų Go down
Denis Praudž
Švilpynės septintakursė/sis
Švilpynės septintakursė/sis
Denis Praudž


Male Pranešimų skaičius : 857
Age : 31
Miestas : Londonas
Kraujas : Grynakraujis
Registration date : 2009-01-28

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:10 am

-na eime į pamokas- nusijuoke ir pakyla.
Atgal į viršų Go down
https://kgu15school.forumlt.com
Leia Theater
Švilpynės vadovas/ė
Švilpynės vadovas/ė
Leia Theater


Female Pranešimų skaičius : 1258
Age : 32
Miestas : Hmm.. Nori į svečius ? xD
Kraujas : Grynakraujis
Registration date : 2009-02-09

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:18 am

- Gerai - tarė Rosali ir atsistojo
Atgal į viršų Go down
Denis Praudž
Švilpynės septintakursė/sis
Švilpynės septintakursė/sis
Denis Praudž


Male Pranešimų skaičius : 857
Age : 31
Miestas : Londonas
Kraujas : Grynakraujis
Registration date : 2009-01-28

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:22 am

-Viskas bus gerai- šypteli.
Ir eina link durų.
Atgal į viršų Go down
https://kgu15school.forumlt.com
Leia Theater
Švilpynės vadovas/ė
Švilpynės vadovas/ė
Leia Theater


Female Pranešimų skaičius : 1258
Age : 32
Miestas : Hmm.. Nori į svečius ? xD
Kraujas : Grynakraujis
Registration date : 2009-02-09

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:24 am

- Turbūt - taria Rosali. Ir nuseka paskui Denį.
Atgal į viršų Go down
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:17 am

Mergina su Tomu atejo i arbatine.Misa nusirenge apsiausta ir pasikabinusi ji, nuejo prie prekystalio ir eme ten perziurineti padetus popierius.
-Gal ko noresi?
Ji pazvelge i Tom.
-As cia gan ilgai uztruksiu.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:20 am

Tom tarė:
-Vyno turi?
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:21 am

-Tai aisku
Mergina nezymiai syptelejo.
-Taure ar visa buteli noresite?
Ji padejo popierius i sali ir atsisukusi i Toma, pazvelge jam i akis.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:22 am

-Taurė. Išgersi kartu?
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:24 am

-Neturiu didelio noro, bet jei reikia kompanijos galiu trumpam prisest.
Mergina paeme i rankas popierius ir isejo i kita kambari.Po keliu minuciu grizo nesina dviem taurem, sklidinom vyno ir pastaciusi priesais Tom, atsisedo salia.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:25 am

Tom pakėlė taurę ir susidaužė su Misa:
-į sveikatą. Už mus.
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:29 am

Mergina prisimerke As tavo demesio net neverta...Kad tu zinotum, Tomai.......
Ji taip pat susidauze su Tomu ir gursktelejusi kelis gurksnius vyno, paklause.
-Kur anksciau mokeisi?
Ji nuzvelge Toma.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:30 am

-Drumštrange,-sumurmėjo.
-ten šlykštu,-atsigėrė vyno
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:32 am

-Ir kodel gi ten slykstu?O as visada maniau, kad ten puiki mokykla.
Mergina klausiamai nuzvelge Toma.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:33 am

-Visur vien Juodoji magija
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:36 am

-Anksciau man tikrai ten butu patike.Taip ir maniau...
Mergina syptelejo ir gurkstelejo dar vyno.
-Taigi, gal apie save pats dar ka papasakok?As jau net nebezinau ko klausti.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:37 am

-Tomas. iš ondono. mama mirusi, tėvas.. hm.. na, su juo nesikalbu. Sesė nužudyta. Mokiausi Drumštrange, ten nepatiko. Atėjau mokytojauti. O tu?
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:43 am

Mergina atsiduso ir pati to nepajutusi eme viska pasakoti nuo pat gimimoi.
-Taigi gimiau Japonijoje...Bet kitokioje..Ne tokioje kuri yra siame pasaulyje....Ten zmoniu sielos buvo matomos gyvuno pavidalu....Ten irgi buvo magijos pasaulys...Bet kitoks....Zmones ten neturejo lazdeliu ar kazko panasaus...Tas pasaulis buvo kartu panasus ir labai skirtingas nuo sito....Taigi...Mano mama buvo grynakrauje burtininke is sio pasaulio...Ji pateko i ta kita pasauly su kazkokiu peiliu...Kaip girdejau..Tiksliai nezinau..Niekados mamos to neklausiau....Ji neturejo demones, bet kai ilgainiui ten apsigyveno, demonas pas ja atsirado....Tai buvo snieginis leopardas...Tevas buvo grynakraujis vampyru princas...Gyveno savo pozemineje karalysteje...Ir taip pat kazkaip pateko i ta pasauly su demonais...Tikriausiai su tuo paciu daiktu...O gal ir su kitu..Nezinau....Ir likimas juos suvede....Ir taip as gimiau...Buvau grynakrauje vampire ir kartu grynakrauje burtininke kai gimiau...Is kart turejau demone....Taigi gyvenau taip..tevas buvo labai grieztas..Moke mane vampyru paslapciu,kovos menu,atletikos ir t.t.....Daznai musdavo, nes as buvau silpna...Ne tokia stipri kaip jis...Mamai meluodavau ir to nesakydavau...Sakydavau, kad pargriuvau ir susizeidziau...Mama patikedavo...Nenoredavau, kad ji zinotu ir per mane jie susipyktu ir isskirstu..Mama taip pat mane moke apie kita pasauly,burtininkus ir magijos...Ir nuo mazens padovanojo lazdele su drakono krauju....Ji buvo puiki juodosios magijos burtininke...Labai galinga...Taigi taip gyvenau iki 10metu...Po to kai man suejo 10...Tevas supyko, kad mama mane nori isleisti mokytis i kita pasauly...KGu mokykla...ir jie suspyko,susimuse ir issikyre...As likau gyventi su mama...Ir taip mes atkeliavom i si pasauly ir as mokiasu KGU mokykloi...Mama susirado kita vyra....Toki elfa....Ir jie susilauke Angel Black...Mano sesers....As pavydejau, nes mama nekreipe i mane demesio ir viena diena kai man buvo 12metu...Buvau antrakuse...Nuzudziau ja...Savomis rankomis....Ir pabegau...Taip ir liko gyventi tas elfas ir mano sesuo...O direktore mano priglaude ir as aspigyvenau KGU mokykloi...Po to sese mano pradejo eiti i ta mokykla...Ji viska apie mane zinojo..Tikriausiai tas elfas papasakojo...O as apie ja beveik nieko nezinojau...Ji irgi turejo demona.....As vengdavau sesers...Ji man nepatiko....Taigi....Po kiek metu suzinojau, kad tas elfas nuo kazko mire ir sese irgi pradej ogyventi Hogvartse...As sestam kurse sutikau toki Light ir aisku kaip diena ji isimylejau...Jis manes nemylejo..O as mylejau...Zeminausi pries ji..Buvau jo tarnaite....Jo pavaldine....Jis turejo toki Death Note....Knygele juoda kurioje parasai kieno nors varda ir tas zmogus mirsta nuo to ka tu parasai...Jis taip pat turejo shinigami..Ryuk...Ji mate tik tie kurie buvo paliete jo knygele....As jam padejau ir pati gavau Death note su shinigamiu Rem...Light ji gavo rades kazkur lauke...O as radau kai mane uzp[uole vyras ir vos nenuzude ir mire keistai pries mane..Nuo sirdies smugio...O knygele is dangaus iskrito..Man po to Rem papasakojo, kad vienas shinigamis mane buvo isimylejas ir manes isgelbejo...Neleistinai...nes mano likimas buvo ten mirti...ir jis pats del manes mire...Paukojo mano gyvenima del manes...Ir taip as sekiau paskui Light ir mes zudem visus...Taip tariant dare gyvenim gerseni...Is kito galo...As to nesupratau....Buvau tik pestininkas jo zaidime....Jis net savo seima nuzude del ,,geroves,,,....Po kiek laiko jis vyska apie mane suzinojo ir issigando..Bande mane nuzudyt, bet jam nepavyko ir pats mire....Ner daugiau ka ir pridurt...As patekau i depresija...Vos nenusizudiau..Knygele paslepiau ir nesenai vel istraukiai bet ir vel paslepiau nes ji per daug prisiminimu kelia....Bet demone man padejo....As po to baigiau mokykla ir suzinojau, kad tevas mire kazkokiam kare ir man siulo uzimti jo vieta...As atsisakiau..Man uzteko tu keistenybiu....Ir toliau 18 pradejau dribti klastunyno vadove, juodosios magijos mokytoja...Pasiemiau kaip savininke...Arbatine Nimfa ir nuodingasiai zvakes...Dar gavau atsitiktinai MV vades posta...ta gi...Per ta laika su MV daug blogo padariau ir seip kol nesutikau naujojo direktoriaus...Oliverio....Jis apverte mano gyvenima aukstyn kojom...As ji vel isimylejau...Baigiau savo juodus darbus...Ir taip jam papasakojau puse savo gyvenimo...Jis issigando...Biski...maciau tau..jam buvo per daug paslapciu ir seip....Mane suciupo po kiek laiko per nesisigaujojima ir uzdare i Azkabana...Nes stipriai suzeidziau mokine kaip sakiau ir seip del blogu darbu...Prasedejau ten kelias dienas...Mano demone isnyko..Vos nenumiriau...bet sese ir Olis istrauke is to liuno....As pradejau slapstytis ir viena diena susitikau Oli ir jis pasake, kad as juo nepasitikiu...Nenoriu jam visko pasakoti...Kad meile be pasitikejimo ne meile...Ir su sudauzyta sirdym mane paliko...Daugiau apie ji nieko negirdejau...Ir pasislepiau apleistam name..Sutikau ten Chris....Jis mane pagelbejo..tada gavau laiska, kad esu isteisinta ir man atiduodamos visos pareigos...Tad grizau su juo i KGU...Daugiau jo nebemaciau deja...Gal isvyko kur nors...Taigi taip ir toliau cia buvau...Bet viskas tiesiok taip...Ir dar tas Denis...Oliverio sunus...Taip ji primena...Pati nebesuprantu savo jausmu...Pacios saves....
Misa nuleido galva, tikedamasi, kad Tomas nepastebejo jos skruostais nuriedanciu asaru.
-Stai ir visas mano gyvenimas...
Ji atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:45 am

-Aišku,-jis išmaukė taurę
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:48 am

Mergina taip pat viska isgere iki dugno ir pazvelge i Toma.
-Dar noresi?
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:49 am

-jeigu duosi,-šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:51 am

-Zinoma, kad duosiu.Man negaila.
Ji syptelejo ir atsistojusi, nuejo i kita kambari.Po keliu sekundziu grizo nesina buteliu vynu ir pastaciusi ji ant stalo, atsisedo ir atidariusi, ipyle i abi taures vyno.
Atgal į viršų Go down
Tom Freston
Profesorius/ė



Female Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Normalus
Kraujas : Melynas
Registration date : 2009-03-12

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:51 am

-Ačiū,-šyptelėjo ir atsigėrė
Atgal į viršų Go down
http://magijosakademija.darkbb.com/forum.htm
Misa Amane
Klastūnyno vadovas/ė
Klastūnyno vadovas/ė
Misa Amane


Female Pranešimų skaičius : 1565
Age : 28
Miestas : Somewhere Far Away From Everyone....
Kraujas : Puskraujis
Registration date : 2009-01-25

Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitimeKv. 03 12, 2009 8:52 am

-Prasom, bet perspeju turesi susimokyti pats, as dykai nebeduodu.Viskas, akcijos baigesi.
Mergina nusisypsojo ir gurkstelejo vyno.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kavinės vidus - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinės vidus   Kavinės vidus - Page 7 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kavinės vidus
Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
KGU :: Burtininkų pasaulis :: Žiurkiasodis :: Arbatinė "Nimfa"-
Pereiti į: